Veiling

Augustus 2017

Een aquarel voor een wens

Deze aquarel heb ik op facebook geplaatst en een van de reacties kwam van Anja Dekker, Receptioniste / Telefoniste bij Kiwa Compliance Nederland. http://www.kiwacompliance.nl/

Zij vindt de aquarel prachtig en vroeg of zij de aquarel mocht hebben voor een veiling die zij organiseren om geld op te halen voor Stichting Ambulance Wens https://www.ambulancewens.nl/  Stichting Ambulance Wens vervullen de laatste wens van niet terminale patiënten die maar heel kort te leven hebben.

Hopelijk brengt de aquarel veel geld op.

Succes Anja!

Facebooklinkedin
Gepubliceerd
Gecategoriseerd als Bijbel