Deze aquarel heb ik op facebook geplaatst en een van de reacties kwam van Anja Dekker, Receptioniste / Telefoniste bij Kiwa Compliance Nederland. http://www.kiwacompliance.nl/
Zij vindt de aquarel prachtig en vroeg of zij de aquarel mocht hebben voor een veiling die zij organiseren om geld op te halen voor Stichting Ambulance Wens https://www.ambulancewens.nl/ Stichting Ambulance Wens vervullen de laatste wens van niet terminale patiënten die maar heel kort te leven hebben.